GİZLİLİK KURALLARI

Gizlilik Kuralları

villam.com.tr sistemine dahil olan üyelerin villam.com.tr  sistemine dahil olan üyelerin internet sitesi www.villam.com.tr  vasıtası ile ilettikleri kişisel bilgilerini, üyeleri ile yaptığı Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve şartlar haricinde kesinlikle kullanmayacak ve üçüncü kişilere kesinlikle bilgi iletilmeyecektir. 

Kişisel bilgiler; Ad-Soyad, E-posta adresi, Telefon Numarası, Adres, Banka hesap numaraları ve Kredi Kartı bilgileri gibi Üyeleri tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak tanımlanmıştır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde kayıt altında tutulmamakla beraber ödeme altyapısı sağlayan partner firmalarımıza ve bankalarımıza standart protokol olan SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile 128 bit şifreli olarak güvenli bir sunucu üzerinden gönderilerek sistem güvenliği sağlanmaktadır. (Kredi kartı ile ödeme bölümünde güvenlik kilidi yeşil renk almaktadır) Sadece yetkili personelimiz gerekli olduğu durumlarda görevlerini ifa edebilmek amacı ile sistemde kayıtlı olan kişisel verilere ulaşabilirler. Yetkisiz girişlere karşı gerekli tüm önlemler alınmıştır. 

villam.com.tr  kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri değerlendirmesi ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir. 

villam.com.tr  Gizli Bilgileri özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerinin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. 

villam.com.tr  Full seyahat ve Turizm yatırımları A.Ş kuruluşu olup TURSAB 9673 Acente belgesine haizdir.

Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Çağrı Merkezi
0850
532 70 70
Bizi Takip Edin