HAKKIMIZDA

Turizm deneyiminin yeni adı villam.com.tr

villam.com.tr ONLINE

Full Kampanya Turizm (Türsab 9673) – Full Seyahat Turizm Yatırımları Tic. ve San. A.Ş bünyesinde, fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti dengesini ilke edinen bir Turizm şirketidir.

Farklı ülkelerden sektör tecrübelerini ülkesel çapta pazarlamayı ilke edinmiş villam.com konuklarına yurtiçinde ve yurtdışında yer alan otelleri, özel villaları ve tatil fırsatlarını en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir.

                             

villam.com.tr’u Tercih Edenler;

Yurt içi ve yurt dışı hotel, villa, apart, tur, gulet, balayı ve alternatif tatil seçeneklerinden kişiye ve aileye en uygun hazırlanmış programlarımızdan birisini seçtiler ve uygun fiyat garantisi ile tatillerinden maksimum memnuniyet aldılar.

villam.com.tr’da 1.000 den fazla denize sıfır, beş yıldızlı ve butik otellerimizle, özel havuzlu villalarımız, tatil köylerimiz tekne turlarımız, gözlerden uzak destinasyonlar ve alternatif (Muhafazakar) tatil seçeneklerimizle misafirlerimiz yaptıkları tatillerden memnun kaldılar.

İş Anlayışımız;

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla “mükemmelliğin ayrıntılarda” olduğunun bilinci içinde, misafirlerimize her zaman üstün servis ve kaliteyi eğitimli profesyoneller ile yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz; siz değerli misafirlerimizin beklentilerine, profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.

Temel ilkemiz; villam.com.tr ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı, deneyimli dinamik kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile her zaman en avantajlı koşullarda maksimum fayda sağlamak üzere sizlerin beklentilerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

villam.com.tr  olarak tek işimiz “Sadece size özel , izole huzurlu Tatil yapabilme imkanı sunabilmektir.  ”.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz..

Saygılarımızla

 

VİLLA KİRALAMA

KİRALIK VİLLA 

KISA DÖNEM ve UZUN DÖNEM VİLLA  KİRALAMA

ERKEN REZERVASYON 2021 

https://www.villam.com.tr/ 

08505327070

Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş olduğunuz tarihlere göre değişebilir ve ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Çağrı Merkezi
0850
532 70 70
Bizi Takip Edin